Promo Partner
 1. Poligrafia

  image
 2. Gadżety reklamowe

  image
 3. Strony www

  image
 4. Reklama na samochodach

  image
 5. Pieczątki

  image

formularz kontaktowyGadżety reklamowe

     W naszej ofercie znajdują się również gadżety reklamowe, które są nieodzownym elementem promocji każdej firmy, instytucji czy też wydarzenia. Pozwalają na wykreowanie wizerunku rozdającej upominki firmy, przy zainwestowaniu przez nią niewielkich nakładów finansowych, jednocześnie wzbudzając pozytywne uczucia u obdarowanych osób. Przecież każdy z nas lubi otrzymywać coś za darmo, zwłaszcza jeżeli dodatkowo może się nam ta rzecz przydać w życiu codziennym. Artykuły, które proponujemy mogą stanowić miły upominek okolicznościowy lub promocyjny gadżet firmowy, który w swym oddziaływaniu spełni wiele funkcji wspomagających sprzedaż i wpłynie na rozpoznawalność danej marki.

Długopisy reklamowe
 
Wśród proponowanych przez nas gadżetów na szczególną uwagę zasługują długopisy reklamowe z nadrukiem. Jako jedne z najpopularniejszych artykułów promocyjnych na rynku, stanowią największą grupę asortymentową w dziale gadżetów reklamowych, dostarczaną naszym odbiorcom. Posiadamy wiele różnych modeli długopisów plastikowych, a wśród nich na pewno każdy klient znajdzie model odpowiedni dla własnych potrzeb. Jako importer długopisów możemy zaproponować w niskich cenach jedne z najbardziej pożądanych gadżetów reklamowych, pozwalających przy niskich nakładach finansowych na dotarcie do nieograniczonego grona odbiorców. Długopis, na którym można dostrzec nadrukowane logo i dane firmy to doskonałe narzędzie marketingowe i świetny nośnik reklamy.
Smycze
Kolejnym popularnym gadżetem na rynku spełniającym zarówno funkcje promocyjną jak i praktyczną są smycze z nadrukiem. Stanowią one nieodzowny element wszelkich targów, konferencji pozwalając na umocowanie identyfikatora, telefonu komórkowego czy też kluczy. Możliwość nadrukowania na smyczy danych firmy, jak również logotypu pozwala na utrwalenie w świadomości odbiorców symboli wizualnych kojarzonych z konkretną instytucją czy wydarzeniem.
Zapalniczki reklamowe
Bardzo dobrze nadają się one pod nadruk. Względnie duża powierzchnia zapalniczek pozwala na zamieszczenie większej ilości informacji i sprawia, że logo firmy jest wyeksponowane w widoczny sposób. Taki gadżet jest chętnie wykorzystywany na targach lub podczas innych akcji promocyjnych.
Breloki reklamowe
Stanowią szeroką grupę gadżetów reklamowych. Wśród nich wyróżniamy breloki akrylowe, plastikowe, metalowe i skórzane, a ich różnorodność pozwala na wybór produktu zgodnego z oczekiwaniami finansowymi klienta. W zależności od materiału z jakiego są wykonane należy dobrać właściwe metody znakowania, w czym oczywiście pomożemy. Breloki to niewielki nośnik reklamy, który może być wykorzystywany przez każdego z nas m.in. do przypięcia kluczy.
Pendrive

Współczesny rynek reklamowy ulega ciągłym zmianom, również wzrasta zainteresowanie klientów nowymi gadżetami reklamowymi. Pamięć USB mimo relatywnie wysokiej ceny w porównaniu do wyżej wymienionych artykułów coraz chętniej i częściej                jest wykorzystywana przy akcjach promocyjnych firm i wszelkiego typu instytucji. Pendrive           z nadrukiem to bardzo dobry sposób na nowoczesna reklamę.

Odzież reklamowa

Nadruk reklamowy na odzieży stanowi bardzo dobrą formę reklamy i jest doskonałym sposobem na promocję firmy. Szczególnym zainteresowaniem wśród klientów cieszą się koszulki z nadrukiem, na których może być umieszczone logo lub inne elementy w 1 lub kilku kolorach w zależności od wyboru metody drukowania. Oczywiście klient może sam dostarczyć odzież do zadrukowania, ale my również możemy ją dla niego zamówić. .

Wszystkie prawa zastrzeżone © Promo Partner. Kopiowanie materiałów i treści strony bez zgody firmy zabronione.